Hakkame sättima | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Hakkame sättima

jaga
13. Mai 2020 | 14:33

Eriolukorra piletiinfo on suures osas ajakohane, kuid tasapisi pöördume tagasi normaalsusse ja hakkame sättima sügishooajaks – vt sügise mängukava siit.

Jälle on avatud NUKU muuseum ja kassa, kuhu saab sisse astuda teisipäevast pühapäevani kl 11-18. Muuseumipileti hind on kõigi jaoks ainult 5 eurot ja seetõttu muud soodustused ei kehti.

Hendriku kohvik on avatud teisipäevast laupäevani kl 11-17.

Oleme õnnelikud, et turvareegleid järgides oleme saanud alustada taas proovidega sügisesteks esietendusteks. Pildile ongi jäädvustatud õnnelik hetk lavastuse "Tagurpidi" proovist.

Järgime ise ja palume ka kõigil külalistel hoolega silmas pidada 2+2 reeglit, ehk hoida füüsilist distantsi inimeste vahel ning enne NUKU teatri majja sisenemist desinfitseerida käsi – selleks on olemas vahendid kohe majja sisenemisel.

Paraku ei saa NUKU teater veel maist juulini etendusi anda, kuid seni hoia silm peal NUKU raamaturiiulil. Seal aitavad maailmatäie lugude seas valikuid teha NUKU teatri näitlejad ja teised loomingulised töötajad, kes on kodudes üles filminud videoid raamatusoovitustega oma koduselt raamaturiiulilt.

Hoia pilk peal ka teatri Facebooki-lehel, kus peagi avalikustatakse augustikuu ja sügise mängukava ning ilmub jooksvalt nii mõndagi huvitavat.

Mängukavaga seoses … palume teil hoida oma kohviveskeid, praevorste ja hapukapsaid röövel Hotzenplotzi eest, keda asutakse püüdma augustis üle Eesti.

NUKU töötajad soovivad kõigile tugevat tervist ja uusi teatrikohtumisi tervisele ohutumas tulevikus. 

Lisainfo T-P kl 11-18 telefonil 6679 555 ja aadressil kassa [at] nuku.ee.

Veel uudiseid