Klounifoobia | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Klounifoobia

jaga
1 h 15 min|Noorele, Täiskasvanule|Väike saal

Opposable Thumb Theatre
SUURBRITANNIA

Tere tulemast, istuge, lõõgastuge, aga ärge tundke ennast liiga mugavalt!

„Klounifoobia” on 80 minutit slapstick’i, pantomiimi, nukuteatrit, eksistentsiaalset ängi ja suuri kingi.

Meie ebatõenäolised kangelased on Dik ja Adam, kaks klouni, kes otsivad vabadust hämmeldust tekitavast papist maailmast. Liitu nendega nende meeleheitlikus püüdluses tähendusrikkama eksistentsi poole.

„Klounifoobias” on piisavalt õõnestavat huumorit, et olla meelepärane ka kõige paadunumale küünikule ning ta laveerib sujuvalt kurjakuulutava ja liigutava, naeruväärse ja ülinaljaka vahel.

Hoiatus: „Klounifoobia” sisaldab „pettumust valmistavat alastiolekut” ja mõningaid sõnu, mis on sobivamad nende jaoks, kes on üle 16 aasta vanad.

Opposable Thumb on Dik Downey (Pickled Image’i kaasasutaja) ja Adam Blake’i (Wyldwood Artsi kaaskunstnik ja Open Attic Company kaasasutaja) ühislooming. Dik ja Adam on koos töötanud alates 2013. aastast, kui nad esinesid koos lavastuses „Shop of Little Horrors” („Väikeste õuduste pood”). Lavastus käis laialdasel tuuril ja selle käigus kujunes välja edukas esinemispartnerlus. Dik kutsus Adami endaga taas koostööd tegema „Klounifoobias”– murrangulises klouni- ja nukulavastuses, mis loodi 2014. aastal kaugetel Lofootide saartel asuvas Nordlandi visuaalteatris. Sealtpeale on „Klounifoobia” olnud pidevalt tuuril, osaledes paljudel rahvusvahelistel festivalidel, pälvides ülivõrdes arvustusi ja seisvaid ovatsioone.