Eesti Noorsooteatri trupiga liitus Hardi Möller | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Eesti Noorsooteatri trupiga liitus Hardi Möller

jaga
24. Märts 2023 | 15:31

Eesti Noorsooteatri trupi uusim liige on näitleja Hardi Möller, kes on lõpetanud EMTA lavakunstikooli 30. lennu (kursuse juhendajad Lembit Peterson ja Indrek Sammul).

Hardi jõudis esmakordselt Eesti Noorsooteatri lavale 2021. aastal, mil esietendus EMTA lavakunstikooli 30. lennu lühilavastuste kassett „Kõige all ja kohal on…”. Seal tegi ta kaasa kahes muinasjuttudest ainest ammutavas lavaloos: „Mos-naine ja kakk” (lav. Marta Aliide Jakovski) ja „Alice” (lav. Kalju-Karl Kivi).

Samuti mängis Hardi aasta hiljem esietendunud EMTA lavakunstikooli 30. lennu bakalaureuselavastuses „Sihtisid pole sel sillal” (lav. Mirko Rajas), mis kõneles Juhan Liivi elust ja loomingust.

See lavastus sai Hardi sõnul tema ja Noorsooteatri edasistes suhetes määravaks. Ta meenutab: „Meeldis selle teatri viis teha asju teisiti, põnevamalt, kuid täpselt. Tundub, et siin teatris on mänguvabadust, žanriterohkust ja vahetu kontakt kolleegide vahel. Väärikas teatrihoone, hubane kohvik, saun... kõik on kena. Usaldan ja hindan kurssi, millel Noorsooteater purjetab ning tahan olla osa sellest meeskonnast! Oh puhuge, tormid tuuled!”

Alates käesoleva aasta 5. veebruarist on Hardi kanda terve väike rolligalerii lavastuses „Plekktrumm” (lav. Taavi Tõnisson). 21. aprillist kohtab teda ka Jimi rollis lavastuses „Klaasist loomaaed” (lav. Maria Peterson, Theatrum).

Veel uudiseid